Vytautas
 

P A G R I N D I N I S


Pridėti į Favoritus Siųsti mus E-mail
  Kas naujo?
  Apie bendruomenę
  Nuotraukos
  Archyvas
  Internetinis dienoraštis
  Forumas
  Puslapiai
  Nuorodos
  Pokalbiai
  Skaitliukas
  Nariai
  Žymos
  Apklausos

Įdomios svetainės

Prenumerata
E-mail: 

Lankytojai

Kalendorius
<
Balandis 2014
>
PATKPtŠS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Apklausa
ka dabar vartoiji ir vartosi...

Balsavimo rezultatai

Top Komentatoriai
kulturizmas Vytautas B...
Komentarai: 19
kristinacka Kristina A...
Komentarai: 8
adelis1 darius
Komentarai: 1
ramdzia raimond bartosevic
Komentarai: 1
xevaldazx Babatukas ;>
Komentarai: 1

Kitos svetainės
modestukas mode mode
skicas martynas montvila
dedesarass Dede Saras
woras-s Vytenis Vitkauskas
pencil

Dauguma komentarų įrašai

Grįžti į titulinįVytautas / Puslapiai / Bendra / Steroidu issilaikymas organizme lentele

Steroidu issilaikymas organizme lentele

0.00 (0)

 

 

Trumpai apie steroidus

 

 

Tai tik anaboliniu steroidu aprasymas ,o ne siulymas ar propagavimas juos vartoti,tai yra tik informacijos saltinis,kad zinotumete kas kaip ir prie ko ,jokiu budu nerekomenduojama ju vartoti.

 

Sudėtis: oksimetalon

 

Pavadinimai:
Anadrol 50: 50 mg tabl.; JAV
Anapolon 50: 50 mg tabl.; Anglija
Anapolon: 2,5 mg tabl.; Turkija
Anapolon: 50 mg tabl.; Graikija
Dinasten: 50 mg tabl.; Portugalija
Gemodenin: 50 mg; Brazilija
Oksimetalon: 50 mg tabl.; Čekija
Oksimazona 50: 50 mg tabl.; Ispanija
Plenastril: 50 mg tabl.; Austrija
Sinastron: 50 mg tabl.; Belgija

 

Anadrolas - tai pats stipriausias oralinis steroidas pasulyje. Jis skirtas nenaujokams, o rimtiems kulturistams. Jis turi labai stiprų androgeninį bei anabolinį efektą. Suteikia per trumpa laiką labai daug jėgos ir raumenų masės. Da˛nai per 14 dienų priaugina 5-7 kg ir daugiau raumenų. Sulaiko organizme vandenį ir didina raumenų apimtis. Jis neduoda kokybiškos masės, bet sutepia sanarius ir apsaugo nuo traumų su dideliais svoriais. Ypač apie jį svajoja štangistai. Didina kraujo kiekį organizme. Didėja ištvermė ir labai greitai pripumpoja raumenis. Kartais atrodo kad jau po kelių priėjimų raumenis sprogs. Labai greitai atstato jėgas, kad kartais atrodo kad tu gali treniruotis 5-6 valandas iš eilės. Dietos metų jis apsaugoja raumenų masė ir suteikia jėgos treniruotei. Dozavimas: 1-4 tabl. per dieną. (ne daugiau 4).

 

Labai da˛nai sportininkai daro kursus:   Anapolonas su Deca-Durabolinas arba Testeronu. Vienas iš geriausiu efektų: Vienas iš geriausiu efektu, tai : Anapolon50 - 100 mg per dieną, Parabolan 152-228 mg per savaitę ir (arba) Sustanon - 500 mg per savaitę.

 

Androlonas - vienas iš keiksmingiausių oralinių preparatų. Labai apkrauna kepines. Po kursu patartina valyti kepines ir vartoti estrogenus (pvz: Nolvadeksa, Proviron). Gali pakilti spaudimas.(tada reikia vartoti  Kataprezaną). T.p. gali buti galvos skausmai, skrand˛io skausmai.

 

Andriol

 

Sudėtis: testosteronundekanoat

 

Pavadinimai:
Anadriol: 40 mg kapsulės; Švecarija, Lenkija, Vokietija, Tailandas, Italija
Panteston: 40 mg kapsulės; Prancuzija, Somija
Restandol: 40 mg kapsulės; Danija, Graikija, Anglija
Undestor: 40 mg kapsulės; Belgija, Švecija
Virigen: 40 mg kapsulės; Turkija

 

Andriol - tai vienas iš naujausių steroidų. Tai, neskaitant "Metiltestosterono", vienintelis oralinis preparatas testosterono. Į kraują patenka per skrandį, o ne per kepines. Turi labai ma˛ai šalutinių poveikių. Po kurso labai greitai pašalinamas iš organizmo. Kartais didėja spaudimas.

 

Laikyti Andriolą reikia 6-15 C temperaturoje, patartina šaldytuve. Saugoti nuo saulės spindulių.

Vinstrol

 

Sudėtis: stazolol

 

Pavadinimai:
Strompa: 5 mg tabl.; Belgija, Šveicarija, Danija, Vikietija, Švecija, Anglija, Austrija
Vinstrol 2mg tabl.; Ispanija, Italija

 

Oralinio Vinstrolo poveikis panašus į injekcinio, bet yra nema˛ai skirtumų. Vinstrolas tabletėse yra brangesnis, o jo dozavimas 50 mg per dieną, tai yra 10 tabl. Sportininkai vyrai da˛niau vartoja Vinstrol ampulėse, o moteris tabletės. Nes joms reikalinga ma˛esnę dienos dozė 10-16 mg. Vartoja tabletes 2 kartus per dieną : rytais ir vakarais.

Originalus Vinstrolas buna tik 2 mg tabletėse.

 

Vinstrol

 

Sudėtis: stazolol

 

Pavadinimai:
Vinstrol Depot: 50 mg ; Ispanija, Italija
Stromba:  50 mg ; Anglija

 

Vinstrolas - vienas iš populeriausiu ir mėgstamiausių steroidų. Jis suteikia ir raumenų masę ir muskulaturos reljefą. Vinstrolo dozavimas turi buti gana da˛nas 50 mg kas 1-2 dieną. Geriausia per du kartus.(rytais ir vakarais). Kadan gi ji labai retai u˛laiko vandenį - jį naudiją prieš var˛ybas. Jis suteikia raumenų tvirtumą. Kadangi Vinstrolas neapsaugo raumenis - jį naudoja kartu su : Vinstrol 50mg per dieną ir Finad˛ekt 30 mg per dieną. Vinstrol kas 1-2 dienas ir Parabolan 76 mg/1,5ml kas 1-3 dieną.

Vinstrol tinka ne tik laikantiems dietoas, bet ir norintiems priauginti svorio. Taip pat kartu galima vartoti Masteren, Venobol, Galotestin, Oksandrolon, testosteron propionat, Primobolan ir augimo hormoną. Jis nesulaiko vandenį, ir su jo labai daug svorio nepriauginsi.

Sportininkai kurie nori priauginti su Vinstrolu(50 mg per dieną) daugiau masės, maišo su: Dianabolu, Anapolonu 50(100 mg per dieną), testosteronu ir Deca-Durabolinu(400 mg per savaite).

 

Sportininkai sako, kad greičiau auga tas raumo į kurį led˛iamas Vinstrolas(Pvz. tricepsas arba blauzdos)

Kaina18 lt

 

  Anaboliniai steroidai

 

 

 

 

 

 

Ganabol (Ekvipoiz)

 

Sudėtis: boldenon undesilenat

 

Pavadinimai:
Ekvipoiz 25: 50 mg/ml ; JAV, Kanada, Meksika
Ganabol: 25mg/ml; Kolumbija
Pais: 25 mg/ml; Australija
Sibolin: 25 mg/ml; Australija
Venobol: 25 mg/ml; Vokietija, Šveisarija, Australija
 

 

Ganabolas - tai preparatas skirtas gyvunams (karvėms ir arkliams). Bet sportininkai visame pasaulyje naudoja jį, auginant raumenų masę. Jis gerina baltymų sintezę, ir kitų med˛egų įsisavinimą. Masė eina lėtai, bet labai geros kokybės, nes preparatas sulaiko labai ma˛ai vandens. Turi labai ma˛ai šalutinių poveikių. Da˛nai maišo su Vinstroliu, kas duoda labai aukštos kokybės raumenis. Labai gerina apetitą.

 

 

DEKA-DURABOLIN

 

Sudėtis: nandrolon dekanoat

 

Pavadinimai:
Anabilii: 50 mg/ml ; Graikija
Deka-Durabolin: 25 mg/ml; Austrija, Pietų Afrika, Vokietija, Belgija, Šveicarija, Danija, Ispanija, Anglija, Olandija, Lenkija,Suomija
Deka-Durabolin: 50 mg/ml;Austrija, Pietų Afrika, Vokietija, Belgija, Šveicarija, Danija, Prancuzija, Ispanija, Anglija, JAV, Graikija, Italija, Olandija, Lenkija, Suomija
Deka-Durabolin: 100 mg/ml; Olandija, Anglija, Kanada, JAV, Graikija, Suomija, Švecija,
Elpihormo: 50 mg/ml; Graikija
Ekstrabolin: 50 mg/ml; Graikija
Ebolan: 50 mg/ml; Turkija
Retabolil: 25 mg/ml; Vengrija
Sterabolin: 50 mg/ml; Suomija
Turinabol: 50 mg/ml; Vokietija
Ciremilon: 50 mg/ml; Graikija

 

Deka-Durabolin  - ji galima maišyti su kitais steroidais ir jis doda gera rezultatą. Tai pats poliariausias injekcinis prieparatas tarp sportininkų. Deka-Durabolinas - pritraukia į lastelęs azotą ir u˛laiko jį, o tai reiškia kad gerėja baltymų gamyba. Jis gerai augina raumenis ir suteikia jėgos, bet taip pat ir sulaiko organizme vandenį. Suma˛ina sanarių skausmą. Vartoti: norma - 200-600 mg per savaitę. Geriausi rezultatai: 4 mg - 1 ˛mogaus kg per savaitę. Ko didesnis dozavimas - to daugiau atsiranda šalutinių poveikių. Galima maišyti su Dinabolu ir testosteronu: 15-40 mg Dinabolo per dieną ir 200-400 mg Dekos per savaite ir  500 mg Sustanolo 250 per savaitę. O taip pat duoda daug svorio 400 mg Dekos per savaitę, 500 mg Sustanono 250 per savaitę ir 30 mg Dinabolo per dieną. Nepatartina ji vartoti prieš var˛ybas. Šalutiniai poveikiai atsiranda tik virš 400 mg Dekos per savaitę. Iš organizmo Deka išeina tik po kelių mėnesių. Prieš var˛ybas daro kursus: 400 mg Dekos per savaitę + 500 mg Vinstrolo per savaitę, 228 mg Parabolano per savaitę, 25 mg Oksandrolo. Merginoms patartina vartoti iki 200 mg Dekos per savaitę. Neblogas kursas: 200-400 mg per savaitę Dekos + 240-280 mg Andriolo per dieną.

 

Metandrastenalon (Metanas)    

 

Sudėtis: metandrastenalon/metanduenon

 

Pavadinimai:
Anabol: 5 mg; Tailandas, Suomija

Anabolin: 0,5% kremas; Suomija
Androredan 5 mg tabl.; Japonija
Ensepan (Ensefan): 5 mg tabl.; Japonija
Metanabol:  5 mg tabl. ir 1 ml ir 0,5 % kremas;Lenkija
Metandrastenalon: 5 mg tabl.;  Rusija
Metandienon:  5 mg tabl.; Rusija
Pronabol-5: 5 mg ; Indija
Stenolon:  5 ir 1 mg tabl.; Slovakija/ Čekija
Trinergik:  5 mg kaps.; Indija
Nanosim:  5 mg tabl. ;

 

Labai stipraus poveikio prieparatas, gerinanti baltymų apikaitą ir sintezė. Stiprina kaulus. U˛laiko azotą. Suteikia daug jėgos ir masės (2 kg per savaitę). U˛laiko vandenį organizmę. Dietos metu patartina maišyti su Nolvadeksu arba Provironu. Vartoja nuo 2 iki 20 tabl. per dieną. Naujokam u˛tenka 15-20 mg per dieną, nes jau po 8-10 savaičių jie pastebės fantastišką rezultatą. Didint dozavimą nepatartiną, geriau papildomai paimti Dekos 200 mg per savaitę arba Primobolano 200 mg per savaitę. Vartoti testosteronus nepatartina. Rimtiems sportininkams : Dinabolas 20-30 mg per dieną ir Deka-Durabolin 200-400 mg per savaitę. Negalima vartoti Dinabolą su Anapalonu 50 (panašus prieparatai). Tiems kurie ieško jėgos o ne masės, išbandikite Dinabola su Oksandrolonu arba Vinstrolu (tabl.). Norintiems ir jėgos ir masės: Dinabolas su Sustanonu arba Testoviron 250 mg per savaitę arba 200 mg Dekos per savaitę. U˛laiko daug vandens. Dinabolas veikia tik 3,2 - 4,5 val. o tai reiškia kad jį vartoti reikia min. 2 kartus per dieną.  Vartojant iki 20 mg per dieną - šalutinio poveiko beveik nėra. Gali pakilti spaudimas. Gerina apetitą, pakėlia nuotaiką.

 

Nandrolon Fenilpropionatas (Durabolin, Fenabolin)

 

Sudėtis: nandrolonfenilpropioat

 

Pavadinimai:
Aktivin: 10 mg/ml; Ispanija
Anabolin: 100 mg/ml; JAV
Androlon:  50 mg/ml; JAV
Durabolin: 25 mg/ml; Belgija, Ispanija, Prancuzija, Anglija, Olandija, Suomija, Kanada, JAV, Šveicarija, Turkija, Pietų Afrika
Dubol-50: 50 ir 100 mg/ml; Indija
Durabolan: 50 mg/ml; Anglija, Portugalija, Kanada
Durabolin: 100 mg/ml ; JAV
Fenaboliko: 20 mg/ml;  Ispanuja
Nendrabolin: 25 mg/ml; JAV
Nerabolin:  25mg/ml; Vengrija
Superanabolin: 25 mg/ml; Čekija/ Slovakija

 

Durabolinas - labai panašus į Deka-Durabolin. Jis atsirado 3 metais ankščiau. Skirtumas: Durabolino poveikis trumpesnis, nei Dekos. Laikosi organizme 2-3 dienas. Dozavimas: 50-100 mg kas 2-3 dienas.

Gerina sintezę baltymų. Tinka dietos metų, nes apsaugo raumenis. Sulaiko ma˛iau vandens organizme. Poveikis ma˛esnis nei Dekos bet efektingesnis. Kursai: 50 mg  Durabolino kas 2 dieną ir 50 mg Testosteron propionat kas 2 dieną ir 20 mg Vinstrolo (tabl.). Šalutinių poveikių ma˛iau nei pas Deką. Tai vienas iš nepovojingų steroidų.

 

Oksandrolon (Anavar)

 

Sudėtis: oksandrolon

 

Pavadinimai:
Lipedeks: 2,5 mg tabl.; Brazilija
Lonavr: 2 mg tabl.; Japonija
Oksandrolonespa: 2,5 mg tabl.; Ispanija
Vasorome 0,5: 2 mg tabl.; Japonija
Anavar 0,05: 5 mg tabl.; Kinija

 

Oksandrolon - ma˛os dozes neturi opsaliučiai šalutinių poveikių. Preparatas buvo gaminamas vaikams ir moterims. Suteikia labai daug jėgos. Didėja kreatino sintezė. Kursai: Oksandrolonas ir 120-140 mg Klenbuterolo per dieną. Taip pat tinka su Deka-Diurabolinu, Dinobolu ir su testosteronais. Pvz.: 25 mg Oksandrolono + 500 mg testosterono enantato + 200 mg Deka-Durabolin. Neu˛laiko vandens.Ma˛ina apetitą.  Prieš var˛ybas galima maišytisu Vinstrolu, Parabolanu, Masterenu, Parabolanu ir testosteron propionatu. Pvz.: 50 mg Vinstrolo kas antrą dieną + 50 mg Testeron propionat kas antrą dieną ir 25 mg Oksandrolono kiekvieną dieną. T.p. duoda gerą rezultatą: 280 mg Andriolo + 25 mg Oksandrolono. Vartoti: 2-3 kartus per dieną po valgio.

 

OMNADREN 250

 

Sudėtis: 60 mg Testosteronfenilpropionat
30 mg Testosteronpropionat
60 mg Testosteronizogeksanoat
100 mg Testosterongeksanoat

 

Pavadinimai:
Omnadren 250: 250 mg/ml: Lenkija

 

Omnadrenas - tei testosteronai. Ilgam u˛silaiko organizme. Daug kas galvoja, kad jis oanašus į Sustanoną 250, bat yra skirtumų.  Skirtas auginti raumenų masę ir jėgą. U˛laiko daug vandens. Gerina apetitą. Dozavimas nuo 250 mg iki 1000 mg per savaitę. Preparatas labai pigus.  Galima kombinuoti su Dinabolu, Anapolonu, Deka-Diurabolinu. Didėja agresija.

 

 

 

PARABOLAN

 

Sudėtis: trenbolon geksagidrobenzilkarbonat

 

Pavadinimai:
Parabolan Tablets: 25mg tabl.; Tailandas

 

Ma˛as šalutinis poveikis. Nesulaiko organizme vandens. Duoda labai gera reljefą, o t.p. suteikia daug jėgos. Dozavimas: 76 mg kas 2-3 dieną. Kombinuojasisu: 76 mg Parabolano kas 2 dieną + 50 mg Vinstrolo kas 2 dieną arba  50 mg testosteron propionato kas 2 dieną. Galimi variantai: 30 mg Dinabolo per dieną (didelė masė) arba su 25 mg Oksandrolono per dieną. Kurso trukmė neilgiau 8 savaičių. Didelis inkstų spaudimas. Papildomai reikia garti min, 3 litrus vandens. Kila agresija

 

PRIMOBOLAN

 

Sudėtis: metanolonacetat

 

Pavadinimai:
Primobolan: 5mg tabl.: Vokietija, Austrija, Belgija, Meksika, Kosta-Rika, Dominik. resp, Ekvadoras,  Gvatemala, Gondurasas, Nikoragua, Bolivija, Pietų Afrika.
Primobolan: 25 mg tabl.; Vokietija, Olandija, Suomija, Pietų Afrika

 

Augina raumenų masę ir suteikia jėgą. Bet veikia lietai. Kursai: su Masteronu, Parabolanu, Anapolonas50 , Vinstrolas ir Oksandrolonas. Pvz.: 50-100 mg Primobolaną per dieną + 150 mg Vinstrolo per savaitę. Nedideli šalutiniai povekiai.

 

PROVIRON

 

Sudėtis: masterolon

 

Pavadinimai:
Mestoranum: 25 mg tabl.; Švecija
Pliuriviron: 25 mg tabl.; Vokietija
Proviron: 10 mg tabl.; Turkija, Vokietija, Austrija, Belgija, Šveicarija, Ispanija, Prancuzija,Anglija, Graikija, Olandija, Lenkija
Vistimon: 25 mg tabl.; Vokietija
 

Proviron - tai sintetinis androgenas, neturintis anabolinio paveikio. Pakėlia vyrų organizmę testosterono gamybą. Da˛nai naudojamas kurso pabaigoje. Pakilo potencija. Neturi šalutinių poveikių. Dozavimas: 50 mg per dieną vieną mėn. (ryte ir vakare). Galima maišyti su Nolvadeksu: 50 mg Provirono per dieną ir 20 mg Nolvadekso per diena - pilnai išvalo organizmą nuo estrogenų. Dar geriasnis rezultatas maišant: 50 mg Provirono per dieną ir 500-1000 mg Fliudestrino per dieną. (Fliudestrinas -labai brangus bet efektingas preporatas.)

 

RETABOLIL

 

Sudėtis: nandrolon dekanoat

 

Pavadinimai:
Retabolil: 50mg/ml;

 

Tai prieparatas naujokams, nes jo koncetracija tik 50 mg/ml, Tai reiškia kad su viena ampula jus gausyte 50 mg nandrolon dekanoato. Kai rimtiems sportininkams reikalinga dozė 400-600 mg per savaitę. Geriausi kursai tai: retabolilas + metanas. U˛laiko vandenį. Deka Diurabolin - tai tas pats retabolilas tik jo koncentracija yra 2 kartus didesnė. Retabolilas turi ma˛ai šalutinių poveikių.

 

SILABOLIN

 

Sudėtis: etilestrenol

 

Pavadinimai:
Orabolin: 2mg tabl.; Olandija, Belgija, Anglija
Orgabolin: 2 mg tabl.; Olandija, Turkija, Pakistanas
Orgabolin: 2 mg lašai; Turkija

 

Labai švalnus oralinis steroidas. Turintis labai ma˛a šalutinį poveikį. Maišant su Vinstrolu, Parabolanu arba Masteronu - duoda labai kokybišką masę. Dozavimas: 20-40 mg per dieną tabl. arba 250 mg per savaitę.

 

SAMOTROPIN ir SAMOTIGEN - augimo hirmonas

 

Sudėtis: samotropin

 

Pavadinimai:
BIOSOMA : AB "Biosofa" Vilnius
Samotropin : AB "Biosofa" Vilnius
Samotogen : AB "Biosofa" Vilnius
Korpomon; Japonija
Kreskarmon: Kinija, Anglija, JAV
Kreskarmonn: Ispanija
Gonotonorm: Belgija, Ispanija
Genotropin: Prancuzija, Vokietija, Danija, Švecija,Šveicarija, Lenkija, Italija,
Gumatroup: Vokietija, Danija, Anglija, Švecija, Belgija, Šveicarija, JAV Norditropin: Lenkija, Danija, Austrija,Ispanija
Zaicen (Saizen):  Vikietija, Anglija, Kinija, Italija, Austrija
Samatasorm: Lenkija

 

Tai pats geriausias ir efektingiausias prieparatas skirtas auginti raumenis. Kai kurie jį vadina "staebuklu". Labai stipriai stimuliuoja baltymų sintezę degina rebalus, stiprina kaulus, sansrius, suteikia labai daug jėgos. Dozavimas: 1 ampulė per diena, geriausi rezultatai- kai leid˛iama per 2-3 kartus į dieną. Rezultatas priklauso nuo dozavimo, tai reiškia, kad reikia arba taupyti pinigus, arba neprasidėti su juo. Šalutinis poveikis: cukraus trukumas krauje. Gali didėti inkstai ir širdis. Laikyti samotropiną reikia šaldytuve. Geraiausi rezultatai maišant kartu su insulinu. Butinai reikalinga gydytojo prie˛iurą arba konsultavimas.

 

STANOZOLOL (tabl.)

 

 

 

 

 

 

 

Pavadinimai:
Menabol: 2 mg tabl.; Indija
Neurabol: 2 mg kapsulės; Indija
Stanobol: 5 mg tabl.; Ispanija, Meksika, Čekija. Indija
 

 

 

 

Didelis anabolinis poveikis. Aukštos kokybės raumenų masė. Nedidelis šalutinis poveikis. Panašus į Vinstrolą.

 

 

 

 

 

               

 

 

 

SUSTANON 250

 

Sudėtis: 30mg testosibernpropiont
60 mg testosteronfenilopropionat
60 mg testosteronizokaproat
100 mg, 250 mg testosterondekonoat

 

Pavadinimai:
Durandron: 250 mg/ml; Ispanija
Sustanon: 250 mg/ml; Italija
Sustanon 250: 250 mg/ml; Anglija, Olandija, Suomija, Indija, Rusija, Portugalija

 

Labai populiarus steroidas. Tai keturių testosteronų mišinis. Efektas jaučiasi jau po dienos. Suteikia jėgos ir augina masę. Nedaug u˛laiko vandens. dozavimas: 250-1000mg per savaitę. Kai kurie daro pertrauka tarp injekcijų 10-14 dienų. Labai da˛nai maišo su Deka-Diurabolinu, Parabolanu, Vinstrolu, Oksandrolonu ir Primobolanu.

SUSTARETARD

 

Sudėtis: 30mg testosibernpropiont
60 mg testosteronfenilopropionat
60 mg testosteronizokaproat
100 mg, 250 mg testosterondekonoat

 

Pavadinimai:
Sustaretard-250: 250mg/ml; Olandija

 

Lygiai tas pats kaip ir Sustanonas 250. Yra pigesnis nei Sustanonas

 

Testosteron propionat

 

 

 

Sudėtis: testosteron

 

 

 

Pavadinimai:
Testopin: 100 mg/ml:
Testosteron propionat: 
Testacyp
Testenon:
Testen 100
Testen 250

 

 

 

Labai ma˛ai u˛laiko vandenį. Sudėtinga priauginti didelį svorį. Dietos metų verta pabandyti maišyti su Vinstrolu arba Primobolanu. Duoda labai aukštos kokybės masę. Tai pats pigiausias preparatas Lietuvoje. Labai greitai pradėda veikti. Dozavimas: nema˛iau 3 kartų per savaitę. Labai retai buna šalutiniai povekiai. Po kurso patartina vartoti: Gonotropin, Proviron ir Nolvadeks - tam kad atgaminti savo testosterono gamybą.Kursa

 

 

Kursas 1

Retabolilas

Propionatas

Savaitė 1.

200 mg

100 mg

Savaitė 2.

400 mg

150 mg

Savaitė  3.

400 mg

200 mg

Savaitė 4.

400 mg

200 mg

Savaitė 5.

300 mg

150 mg

Savaitė 6.

200 mg

100 mgг

 

 

Prieš var˛ybas:

 

 

Kursas  2. .

Vinstrol tabl.

Propionatas

Masteron

Savaitė 1.

10 mg / dieną

100 mg

-

Savaitė 2.

20 mg / dieną

150 mg

-

Savaitė 3.

30 mg / dieną

200 mg

-

Savaitė 4

30 mg / dieną

200 mg

-

Savaitė 5

35 mg / dieną

200 mg

-

Savaitė 6.

35 mg / dieną

200 mg

-

Savaitė 7

35 mg / dieną

150 mg

200 mg

Savaitė 8

35 mg / dieną

150 mg

300 mg

Savaitė 9

25 mg / dieną

100 mg

400 mg

Savaitė 10

15 mg / dieną

100 mg

200 mg

 

 

 

TESTOSTERON ENANTAT

 

 

 

Sudėtis: testosteron enantat

 

 

 

Pavadinimai:
Dura-Testosteron: 200 mg/ml; JAV:
Eparom-Depot: 125 mg/ml; Japonija
Primoteston Depot: 250 mg/ml; Anglija, Suomija
Testo-Enant: 100mg/ml; Italija
Testosteron-depot: 250 mg/ml, 50 mg/ml; Kroatija
Testosteron-depot: 250 mg/ml; Vokietija, Austrija, Belgija, Šveicarija, Danija, Ispanija, Graikija, Olandija, Lenkija, Švecija
Testosteron Prolongatum: 100 mg/ml; Lenkija
Testosteron-depot: 1000 mg/ml; Belgija

 

 

 

Tai sudėtingas naturalaus testosterono efiras. Atsako u˛ vyrų hormonų vistymą. Norint priauginti daugiau ir greitai raumenų masę ir jėgą - tada turite vartoti butent jį. Preparatas veikia 2-3 savaitės. Dozavimas: 1 karta per savaitę, t.y. 250-1000 mg. U˛laiko daug vandens organizme. Kartu galima leisti Nolvadeksa ir Provirona tam kad suma˛inti šalutinį poveikį. Suteikia daug energijos. Galimi kursai: su Anapolonu 50, Dinabolu, Deka-Diurabolinu, Parabolanu. Pvz.: 100 mg Anapolona 50 per dieną, 200 mg Deka-Durabolin per savaitę ir 500 mg testosteron enantat per savaitę. Po 6 savaičių galima pakeisti Anapolon 50 į 30 mg Dinabolo per dieną. Tie kurie nori kokybiškesnės masės: su Oksandrolonu arba Vinstrolu. Dozavimas iki 500 mg leid˛iamas per vieną kartą(2ml). Daugiau verta padalinti per du kartus per savaitę. Šis prieparatas ne iš pigiasnių. Didelis dozavimas ma˛ina vyrų kiaušinius. Tie kurie leid˛ia testosteroną ˛ kas 6-8 savatę turi leisti sau Gonotropilą. Arba po kurso leisti Dineriką, Nolvadeks, Klenbuterol.  Kilo agresija.

 

 

 

 

 

 

 

TESTOSTERON CIPIONAT

 

Sudėtis: testosteron cipionat

 

Pavadinimai:
Andro-Sip: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Andronad: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
D-Test: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Dep-Test: 100mg/ml; JAV
Dep-Testosteron: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Dep Andro-100-200: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Depo-Testosteron: 50 mg/ml, 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Depotest: 200 mg/ml; JAV
Duratest-100-200: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Malod˛en Sip: 100mg/ml, 200 mg/ml; JAV
Testa-C: 200 mg/ml; JAV
Testadiate-Depo: 200 mg/ml; JAV
Testeks Leo (Elmu) prolongatum: 100mg/ml, 250 mg/ml; Ispanija
Testod˛ekt-La 200 mg/ml; JAV
Testred Cipionat: 200 mg/ml; JAV

 

Tai pats populiariausias preparatas JAV teritorijoje. Suteikia daug jėgos ir augina raumenų masę. Dozavimas: 1-3 ml per savaitę 250-1000 mg. Panašus į testosteron enantat. Daug kas ir  neats

 

 

TESTENAT

 

Sudėtis: Testosteron propionat, Testostern enantat

 

Pavadinimai:
Testoviron Depot 50: 20mg/ml-55mg/ml; Vokietija, Anglija, Egiptas, Italija
Testoviron Depot 100: 25 mg/ml-75mg/ml; Vokietija, Kinija, Anglija, Egiptas, Italija, Olandija, Lenkija
Testoviron Depot 135: 25 mg/ml-110mg/ml; Danija, Ispanija
Testoviron Depot 250: 50mg/ml-200mg/ml; Italija 
Testenat 10%: ml ; Rusija

 

Labai greitai pradėda veikti ir labai ilgas poveikis. U˛laiko daug vandens, didelis spaudimas. Dozavimas: 20-600 mg per savaitę. Apie poveiki skaitykite: Testosteron enantat ir Testosteron propionat.

 

NE STEROIDAI:

 

  

 

TRIBESTAN

 

Sudėtis: ˛olė Tribulus terestis

 

Pavadinimai:
Tribestan: 250 mg; Bulgarija

 

Tai visiškai saugus preparatas kuri gali pakeisti steroidus. Suteikia labai daug jėgos. Priverčia organizmą gaminti testosteroną. Visiškai neturi šalutinių poveikių.

 

 

 

Gonadotropin

 

 

 

Sudėtis: horiogonadotropin

 

 

 

Pavadinimai:
A.P.L.: 5000, 10000, 20000; JAV
Biogonadil: 500, 2000; Lenkija
C-G: 1000; JAV
Horagon: 1500, 5000; Vokietija
Horeks: 5000, 10000; JAV
Horigon: 1000; JAV
Horion + :1000; JAV
Horion: 1000, 10000; JAV
Horon: 1000, 10000; JAV
Korgond˛ek: 5000; JAV
Folliutein: 10000; JAV
Gliukor: 200/ml; JAV
Gonadotrafon: 500, 10000, 5000; Anglija
Gonatrafon: 125, 250, 1000, 2000, 5000: Italija
Gonadotropin: 500, 1000; Rusija
Gonik: 1000; JAV
Garvatropin: 10000; JAV
HCG Lepori: 500, 1000, 2500 ; Ispanija
Neogonadil Bruko: 1000; Italija
Fizeks: 1500, 3000; Danija
Fizeks Leo: 500, 1500, 5000; Ispanija
Predin: 1500, 3000; Čekija/ Slovakija
Predalon: 500, 5000; Vokietija
Prengnezil: 250, 500, 1000, 2500, 5000; Vokietija
Pregnil: 100; Jav, Italija
Pregnil: 500, 1500, 3000; Austrija, Belgija, Kinija, Anglija, Graikija, Italija, Olandija, Lenkija, Ispanija, Turkija, Kroatija
Primogonil: 5000, 1000; Danija, Kinija
Profazi: 10000; Belgija, Kinija
Profazi:1000; 500; Anglija, Šveicarija, Austrija
Profazi: 2000, 5000; Belgija, Austrija, Kinija, Danija, Anglija, Šveicarija, Graikija
Profazi HP: 10000; JAV
Profazi HP: 250, 2000, 5000; Italija
Profazi HP: 500, 1000, 2500; Ispanija
Profazi: 500, 1000; Italija
Rohorik: 10000; JAV

 

 

 

Tai neanabolinis steroidas, o naturalus proteinėnis hormonas. Stimuliuoja testosterono gamybą.  Patartina vartoti kursų pabaigoje (tpač po testosteronu). Dozavimas: 1 ampulė per 5 dienas. Kila potencija. Saugoti prieparatą eiki tamsoje, ˛emesnėje nei +25 temperaturoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STEROIDU POVEIKIS DOPING TESTO METU:

 

 Anabolinių  steroidų lyginamoji lentelė

 

Pavadinimai

Jėga

Masės priaugimas

Riebalų deginimas

Testosterono išsiskirimas

Tinkamumas prieš var˛ybas

Apetito numalši-nimas

Naudojimas kaip anti-estrogenas

Šalutinis poveikis

Kaina

Išlaikymas organizme

Aldakton

-

-

-

-

9

-

-

8

4

-

Andralon 50

10

10

-

-

5

-

-

9

5

1

Anavar

7

4

-

-

6

2

-

1

9

9

Arimideks

-

-

-

-

9

-

10

3

9

-

Katapres

2

2

-

-

-

-

-

8

6

-

Cheque Drops

2

-

-

-

-

-

-

10

8

-

Klenbuterol

1

1

5

-

9

8

-

3

2

1

Klomid

1

-

-

8

8

-

7

3

6

1

Ciklofenil

1

1

-

7

5

-

6

2

3

1

Citadren

-

-

-

-

-

-

9

8

7

-

Citomel

-

-

7

-

4

8

-

8

1

-

DNP

-

-

10

-

4

4

-

10

5

-

Metandrastenalon

9

9

-

-

-

-

-

6

2

3

Nandralon Dekanoat

6

6

-

-

5

-

-

4

5

8

Nandralon Undekoanat

6

6

-

-

-

-

-

4

4

9

Nandralon Fenilpropionat

6.5

6.5

-

-

5

-

-

3

7

8

Eritropoetin

-

-

-

-

-

-

-

10

7

-

Efedrin

-

-

6

-

8

8

-

6

1

-

Ganabol

5.5

5.5

-

-

6

-

-

4

5

8

Eciklen

-

-

-

-

7

-

-

6

8

1

Finapliks

10

10

-

-

7

-

-

9

6

4

GHB <span style="FONT-SIZE: 8pt; COLOR: silver; FONT-FAMILY: TahomaKomentarai: 2 Peržiūrėjo: 37186 [Pakeitimų istorija] Dydis:27723 baitų
Paskutiniai pakeitimai daryti: kulturizmas Vytautas B... 2789 d atgal 03.09.2006 15:42:27
ĮdėjoTekstas

Anonymous
Kur galima gauti leidziamu anaboliniu steroidu,aciu uz info...
2789 d atgal 02.09.2006 21:23:28 Citata('298441','88','7','104')">Pranešti apie šlamštą


kulturizmas Išsiųsti pranešimą
Vytautas B...
2789 d atgal 03.09.2006 05:42:20 Citata('298441','298441','7','105')">Pranešti apie šlamštą

sportuok sausai ,arba us papildais ,bet ne su steroidais ;)nebuk durnas patikek
nes po to kepenis reikes keisti ,o jos ne pigios...


Kas svetainėje?
Аnonimai: 1, Registruoti: 0 (?)

Skundas | Patalpinta MyLivePage | | Design by Wolf | © Kolobok smiles, Aiwan